Hakkımızda

Hakkımızda

www.panocuyuz.net Elektrik Panosu Sektörü için bir ihtiyaç olduğu düşünülerek oluşturuldu. Elektrik Panosu Sektörü'nde bir pazar yeri oluşturabilmek için üretici, satıcı, alıcı ve son kullanıcılar arasında bir köprü oluşturabilmek için kuruldu. Elektrik panosu sektörünün tecrübeli isimleri ile yapılan görüşmeler ve alınan danışmanlıklar ile dijital yayın hayatına başladı. Elektrik Panosu Sektörü’nde son kullanıcıya ulaşana kadar her ürün yedek parça pozisyonunda. Bu platformda her türlü elektrik panosu üreten Elektrik Panosu üreticilerini ve projeye, müşteri talebine uygun elektro montajlı tamamlanmış elektrik panosu üreten Elektrik Panosu üreticilerini aynı ortamda buluşturmak istiyoruz. Elektrik Panosu üretimi için kullanılan ham madde, yarı mamul, aksesuar, kablo, şalt malzeme, sarf malzeme v.b. üreticisi/satıcısı firmalarının katılımıyla Elektrik Panosu Sektörü için büyük bir pazar yeri olacağımıza inanıyoruz. Yakın bir gelecekte Elektrik Panosu Sektörü'nde  yer alan tüm firmalara kendilerini anlatabilecekleri büyük bir platform olarak Türkiye’nin her noktasında  ulaşabileceğiz.

Misyon
Misyonumuz “Elektrik Panosu Sektörüne Yarar Sağlayan Performans” sloganıyla Elektrik Panosu Sektörü'nde işine odaklanan, Türkiye’nin en büyük sektörel buluşma platformu olmaktır. İş ortaklarımıza ticari büyüme  fırsatları sağlayarak üreticiler, tedarikçiler, kullanıcılar için yeni pazarlar ve yüksek kalite seviyesine ulaştırmayı amaçladık. Yapacağımız her işin içinde kalite, dürüstlük, adalet ve bütünlük arıyoruz. www.panocuyuz.net ’a dokunan her bireyin  ihtiyaçlarını anlayarak doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak istiyoruz.

Vizyon
www.panocuyuz.net’ un sorumluluğu yarına bugünden daha iyi bir gelecek oluşturmak için, sektörde yer alan firmaların faaliyet gösterdiği konular ile ilgili çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamalarına yardımcı olabilmek. www.panocuyuz.net platformunu bu doğrultuda topluma fayda sağlayan faaliyetler yoluyla  gerçekten sürdürülebilir bir platform haline getirmek vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır. Hedefimiz Türkiye 'de Elektrik Panosu Sektörü'nü başarıya taşıyacak mimarlardan biri olmak.

Detaylı Bilgi ve İletişim için bize ulaşın

bilgi@panocuyuz.net
+90(501) 321 5857

* PANOCUYUZ.NET bir TINAZ Elektronik Ltd. Şti. İştirakidir

TINAZ Elektronik Ltd. Şti.
Rumelihisar Mah.  Sırçacı Sok. No:13/A
Sarıyer - İSTANBUL / TURKIYE
Sarıyer Vergi Dairesi,  Vergi No :  8430021343

Banka Hesap Bilgilerimiz

Vakıflar Bankası
İstanbul-Etiler Şubesi 

   TINAZ Elektronik Ltd. Şti.    TR82 0001 5001 5800 7315 3940 19 

 

Üyelik, Mağaza, Doping siparişleriniz ile ilgili ödemelerinizde, +90(501) 321 58 57 nolu telefona Whatsapp'dan Ödeme bildirimi yapmanızı rica ederiz.